Sztuka kochania inaczej + konkurs z książką.

Od ostatniego konkursu z książką myślałam, co by Wam tu dać? I Dzień Zakochanych przyszedł mi z pomocą – to musi być coś o miłości. Ale nie tej zakochanej. Tej kochającej.

Zatem wkrótce Dzień Zakochanych, a jestem w posiadaniu odłamka miłości. Innymi słowy jestem w posiadaniu 5 egzemplarzy książki Reginy Brett pt. „Kochaj”  i chcę się nimi podzielić z Wami  :- )
Jeśli znacie książki Reginy to wiecie, że mają pewną moc;

– są pisane doświadczeniem życiowym,
– autorka nie udaje ideału,
– są pełne życia; napotkanych ludzi, sytuacji, wewnętrznych przeżyć.

Dla mnie największą moc ma to, że autorce zależy na budowaniu siebie jako człowieka kochającego; Boga, siebie, ludzi, świat. To przychodzi w czynnej praktyce, małych ale uporczywych decyzjach, niewygodnych konfliktach, które rodzą się w środku, ale mają moc uwalniania. Do bycia lepszym. W miłości.

Co trzeba zrobić, by dostać kawałek historii Reginy Brett ?

Ja do Was najpierw po ludzku, a później regulamin :- )

W terminie 26 stycznia – 8 luty 2018 przesłać mi prywatną wiadomością na Facebooku bądź lepiej – mailem [email protected]   dowolną graficzną formę z cytatem (swoim bądź cudzym – w obu przypadkach należy pod cytatem określić autora)  którego tematem jest MIŁOŚĆ. Z tym, że nie musi być użyte słowo „miłość”. Wybierzcie cytat, który szczególnie jest Wam bliski, w który wierzycie.

 

Prócz książki, chcę coś dla Was fajnego zrobić, dlatego jeśli macie taką wolę, w lewym dolnym bądź górnym rogu możecie umieścić nazwę swojego bloga/ firmy w celu reklamy, autopromocji.

Co będzie potem?

Wasze grafiki chcę umieszczać co kilka dni na fanpage’u Motyw Kobiety; niech krzepią śmiałych odwiedzających i zbłąkanych wędrowców :- )

Pomoc

Korzystajcie ze wszystkich możliwych pomocy np. Canvy  tak jak zrobiłam to ja, tutaj KLIK

Korzystajcie z banku darmowych zdjęć np. Pixabay

Tym razem trzeba się trochę wysilić, ale na tym polega prawdziwa miłość  :- ) Powodzenia! Nie mogę się doczekać zwycięzców!

Regulamin – plik do pobrania KLIK