Film tygodnia: Najbardziej poszukiwana kobieta w kraju

poszukiwana sarah penderTa historia wydarzyła się naprawdę.  23 października 2000 roku był ostatnim „normalnym” dniem studentki Sary Jo Pender. Dzień później sprawy przybrały nieoczekiwany obrót – Sarah Pender wraz ze swoim chłopakiem, Richardem Hull, została oskarżona o podwójne zabójstwo.
Sarah trafia do więzienia gdzie ma odsiadywać wyrok łącznie 120 lat. Nigdy nie była o nic oskarżona, aresztowana. Więzienie to dla niej nowość.  Ale z powodu niezłomnego charakteru, postanawia przeżyć, żyjąc nadzieją uwolnienia. Odwołuje się raz po raz, za każdym razem twierdząc, że zaszła masakryczna pomyłka. Aż pewnego dnia ucieka ze świetnie strzeżonego więzienia…

poszukiwana sarah penderGdy detektyw przesłuchuje kolejnych świadków, jest coraz bardziej zdumiony tym, co słyszy o Sarze od współwięźniarek. Znalezienie Sary staje się jego celem – osobiście chce poznać kobietę, która w więzieniu stałą się tak sławna.
Czym zasłynęła Sarah?  Jakim cudem zbiegła z więzienia? Jak radziła sobie na wolności i co  się z nią – realną, żywą Sarą Pender dzieje dziś, 18 marca 2016 roku? Dowiecie się podczas seansu. “Poszukiwana Sarah Pender”

poszukiwana sarah pender