Fajne rzeczy z Internetu :- ) Wyłowione!

Miał być Film Tygodnia, jak to zawsze około weekendu bywa, ale złożyła mnie choroba, ograniczę się zatem do krótkich filmików; śmiesznych jak i wartościowych, które ostatnimi czasy znalazłam w Internecie.

Ten filmik sprawił, że dziś popłakałam się ze śmiechu. Pamiętacie czasy Benny Hill’a i niewinnych, ale tak śmiesznych żartów?! Jaki wspaniały byłby świat, gdyby więcej ludzi zdobywało się od czasu do czasu na takie dowcipy :- )

Jako kociara i miłośniczka zwierzaków, natrafiłam na ten blog – świetnie zrobione filmiki, urocze futrzaki i wetknięte ważne przesłania od autora blogu (np. odnośnie sterylizacji zwierząt, ich odżywiania i dbania o zdrowie i bezpieczeństwo). Moim faworytem jest filmik CAT LOGIC oraz What Cats do At Night J A więcej na YT z podanym linkiem. Kto ma kota ten nie raz nie dwa przytaknie głową : – )
Jeśli mowa o zwierzakach, polecam blog Skundlonego.   Jak człowiek lubi jedną rzecz i lubi drugą rzecz to nadchodzi dzień, w którym potrafi je połączyć i wychodzi coś wspaniałego :- ) Jak ktoś lubi albo biegać, albo psy to polecam, bo znajdzie tu co najmniej jedno z dwóch. Wspaniała życiowa misja!

Uwielbiam również wszystko, co można wyhodować samemu, czynię to cały sezon, czasem i po (kiełki) dlatego zawsze z ciekawością czytam tego typu artykuły. Zwłaszcza, gdy rzecz traktuje o tym, co każdy z nas ma w zasięgu ręki, a często nie zauważa, albo nie docenia :- ) Wiedzieliście np.że z majeranku można zrobić herbatę?
Odkryłam również mega wartościowy vlog Wojna o Mózg   czyli proste prawdy, proste sprowadzanie Nieba na Ziemię , bez filozofii i zadęcia – bo ewangelia JEST PROSTA, jest dla każdego, ma przynosić tylko jedno: Miłość  :- ) Kto ma problemy ze swoją relacją z Bogiem lub w stosunku do  Niego, niech posłucha i odetchnie z ulgą:

„Bóg nie stworzył nas po to, żeby na nas patrzeć”

Tej pani zawsze słucham z wielką przyjemnością. Grażyna Dobroń, o tym, jak wykorzystać talenty małpy, ale nie być małpą ;- )  Polecam zwłaszcza kobietom ;-)
Bardzo wartościowe, zwłaszcza dla osób , które nie wiedzą, jak skierowywać emocje, jakie to emocje i kiedy je wykorzystać. Dlaczego chorujemy i jak to wyeliminować? Jak połączyć ciało i ducha. Posłuchaj koniecznie.

Najważniejszym osiągnięciem duchowym jest jasny stan umysłu i pogodne istnienie w rzeczywistości

A z filmów…. oczywiście na ten tydzień polecam pierwszy odcinek 4.sezonu “Wikingów”!! (obejrzane wczoraj :- ))  Oglądaliście już??!

278_1