Filmy erotyczne dla kobiet – dlaczego potrzebujemy ‘momentów’18+ cz.3

ukryte pragnienia liv tyler lucy,erotyzm,filmy erotyczne dla kobietTen post zawiera treści erotyczne odpowiednie dla osób dorosłych (18+)

„Ukryte pragnienia” – czyli Toskania naturystycznie

To kolejny z moich filmowych faworytów z serii: filmy erotyczne dla kobiet.  „Ukryte pragnienia” mogą być filmem z przygodą, którą chciałaby przeżyć niejedna kobieta.

Jeśli dodatkowo decydujemy, że dla kobiet ważne w filmach erotycznych są piękne wnętrza i ciekawy wątek, to tutaj jest. Jest nawet więcej! Są piękne….zewnętrza. oto mamy Toskanię w całej okazałości; wysokie cyprysy, czerwone, wiejskie ścieżki, z których każda ma jasny cel; jakiś kamienny dom na wzgórzu.

Teraz wyobraź sobie taki klimat; pełnia leniwego lata we włoskim wydaniu, cykające w trawach świerszcze i ludzie, którzy nigdzie się nie śpieszą, niczym nie stresują.
Bardzo szybko pojawia się eteryczna  Lucy, 19-letnia Amerykanka (świetna w tej roli Liv Tyler) o romantycznej duszy, na której przyjazd czekają wszyscy. Lucy przyjeżdża tu z dwoma rozbieżnymi pragnieniami; chcę dowiedzieć się, kto był jej ojcem i chce poznać smak pierwszego seksu.
Wszystko zdaje się jej sprzyjać, bo wszystko aż kipi niczym nieskrępowanym seksem; rzeźby i ludzie otaczający Lucy. „Teraz w tym domu jest dziewica” – ten komentarz z ust jednej z kobiet zdaje się odbijać echem od każdej ściany domu.
Krótko potem, w jego drzwiach pojawia się na nowo 3 chłopców, z którymi wiąże się inna, nastoletnia historia Lucy. Wiadomym jest, że w tych erotycznych poszukiwaniach musi paść na któregoś z nich.
Rosnącemu napięciu pomaga zmysłowa muzyka.

Lucy nie daje spokoju pożądaniu żadnego z otaczających ją i pojawiających się na posesji mężczyzn. Jeden z nich, ten najlepszy obserwator mówi: „Ona czegoś szuka. Ma za długie ręce, z którymi nie wie, co zrobić”.
Ja Wam już zdradziłam, czego szuka i ten czas nie jest dla widza żadnym, przeciągającym się czekaniem. Cały świat „Ukrytych pragnień” jest pełen barw, dźwięków, pięknych obrazów. Pełen listów i… artystów (rzeźbiarz, poeta, pisarka, projektantka biżuterii) którzy jakby w oczekiwaniu na kolejny ruch Lucy, wiodą swoje nieskrępowane żadnymi konwenansami życie erotyczne pod niebem Italii.

 Czy możecie dodać coś ciekawego, od siebie,  do listy filmów erotycznych dla kobiet?
Jak oceniacie wymieniony przeze mnie ranking?

Inne;
Filmy erotyczne cz.2 
Filmy erotyczne cz.1