Introduction

Dzięki za wizytę na blogu! Mam na imię  Iwona, męża i dwa koty. W kręgu moich zainteresowań leży poznawanie, odkrywanie nowych miejsc i rzeczy oraz higiena; ducha jak i ciała, budowanie swojego wewnętrznego człowieka.
Wiele innych detali dla mojego pisania nie ma znaczenia. Za to ma znaczenie fakt, że lubię pisać. Lubię dzielić się swoimi doświadczeniami, myślami i wywracać nimi utarte poglądy do góry kołami. Lubię ludzi, a w ludziach odwagę i nieposkramianą dobroć.

Jeśli masz sprawę, napisz:  koritheu@gmail.com

Thanks for visiting my blog! I am Iwona, married with two cats. I’m interested in learning, discovering new places, things and health; both spiritual and physical, building your inner man.
I like sharing with my experiences, thoughts and I like to overturn upright views upside down. I like people and their courage and uncontrollable goodness.
If you want to read some post but you don’t know Polish – don’t worry. Here by the right you’ll find a category ‚English version’ – go there.

You want to write to me? Here you are:  koritheu@gmail.com

 

 

 • Dom Słowa

  Cześć. Muszę przyznać, że Twój blog stał sie dla mnie dużą inspiracją pod wieloma względami. Bardzo mi się podoba. Najczęściej odwiedzałem życie z Jah, bo to jest temat jaki lubię. Jezus również gości w moim życiu. Gości w cudzysłowiu, bo to mój Pan od piętnastu lat. Dziękuję i pozdrawiam.

  Ps. Znasz może jakieś inne ciekawe blogi o w/w tematyce ? :)

  • Dzięki wielkie za budujące słowa! Ja za to z przyjemnością będę sobie słuchać Twoich nauczań/podcastów; specjalnie je sobie zostawiłam na czas, kiedy będę mieć trochę wolnego :) Póki co pierwszą część historii Twojego nawrócenia przesłuchałam :)

   Czy znam blogi o tematyce duchowej, takiej , które by Tobie odpowiadały? Hm….. przesłucham reszty Twoich nauczań i „wyczuję” które mogłyby Ci się spodobać i dam znać :)

   • Dom Słowa

    Super. Bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że będziesz zbudowana. Gdybyś też miała jakieś sugestie, jestem otwarty. Pozdrawiam.

 • Anna Ciemcia Makarewicz

  piękny blog. Dzękuję

 • Hej Iwonko. Ja rocznik ’92, więc prawie jak Twój, nieprawdaż? :) Mam męża i psa- małego, czarnego Floriana. Tzn. Florianem jest gdy coś przeskrobie. W innych wypadkach na ogół jest kochanym Florusiem. Cieszę się, że odwiedziłaś mnie i zapraszam częściej. Ze swej strony obiecuję zaglądać do Ciebie. Pozdrawiam cieplutko :)

  • Iwona

   Ja również cieszę się, że znalazłam, Twój blog.Jest mega pozytywny!
   Z tym Florianem to jak u nas z Gacławem :-D (kot)