• Gratulacje, najtrudniejszy pierwszy krok:)
  Rzeczywiście, vlog. To wyzwanie. Podcast zapewnia lepszy odbiór treści i daje wolność oczom. 💗
  Wymaga wprawdzie pracy zespołu przynajmniej dwuosobowego przynajmniej na początku, ale uważam, że obecnie zapanował klimat sprzyjający podcastom, na świecie są już one bardziej popularne niż u nas. 💗 Zapraszam każdego komu się spodobała perspektywa sluchania blogów bez zaniedbywania codziennych spraw do pobrania mojej autorskiej i bezpłatnej aplikacji AudioBlog w sklepie Google Play, nagraliśmy dla was, jwielbicieli blogów, już ponad 2 tysiące audycji, robimy to od 2014 roku i wyręczamy tych z was, którzy nie mają czasu na tzw. obróbkę techniczną lub chcieliby powierzyć nagranie zawodowemu lektorowi :)
  Pozdrawiam, życzę ci optymizmu i wytrwałości bo życie to nieustanny storytelling:)
  Dobrego dnia:)

  • Dzięki :))) Tak, trzeba opanować chociaż trochę programy do nagrywania i obróbki, żeby miało to ręce i nogi – i tu mój mąż okazał się niezawodny-no jak zawsze! :-))
   Lunko i ja się podpinam pod twoje polecenia, bo praca z głosem to świetna sprawa a Ty jako lektor to już w ogóle- powinnaś nagrywać więcej, masz świetny głos (a może nagrywasz więcej, ale ja o tym nie wiem??)
   Pozdrawiam serdecznie! :)

 • Bardzo miło się słuchało, świetna jakość dźwięku. Czekam na kolejne podcasty…

  • Dzięki za feedback! Cieszę się, że jest to znośne, a dźwięk, rzeczywiście, wymaga obróbki, ale przyznaję, że bez mojego męża to by tak nie brzmiało :)) Myślę, że z czasem będzie jeszcze lepiej, jak opanuję triki w Audacity :))

   • Zdradzisz może jakiego mikrofonu używasz?

    • Zupełnie podstawowego! Patrzę właśnie na niego, szukam marki….. jest to marka Trust – dałam za niego coś 50 zł. Idź na mój Fanpage- tam jest zdjęcie :)) Jakby coś, służę pomocą, właśnie opanowuję program do nagrywania i obróbki audio :)